Ünlü şarkıcı Marie ile Cizreli Şulan birlikte sahne alacak

Anne Marie, Cizreli Mehmet Ali Şulan'la birlikte sahneye çıkıyor. Şulan; “Çok mutluyum” dedi.

Ünlü şarkıcı Marie ile Cizreli Şulan birlikte sahne alacak

İngiliz şarkıcı Anne Marie’nin Rockabye şarkısını söyleyen Cizreli Mehmet Ali Şulan, şarkıcının Türkiye konserinde sahneye çıkıyor.

Sosyal medyada büyük beğeni toplayan ve birçok basın kuruluşunda haberi yapılan Şulan ile Marie’nin videosu 12 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti. Marie, Şulan’a sosyal medyadan ulaşarak; “Yarın İstanbul’da mısın benimle birlikte Rockabye söyler misin” dedi. Şulan; ilk başta teklifi reddetmek zorunda kaldığını söylüyor. Nedeni ise Cizre’den İstanbul’a uçak seferlerinin az olması.

‘Zar, zor uçak bileti buldum…’

Marie ile birlikte seslendirdikleri şarkı büyük beğeni alınca Şulan’a birçok yerden sahne teklifi geldi. Fakat bu teklifler gerçekleştirilmedi.

CleanBandIt ve Sean Paul ile ortak çalışması ‘Rockabye’ şarkısıyla tüm dünyada müzik listelerinde zirveye yükselen İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Anne Marie, bu akşam şarkılarını İstanbul için söyleyecek. Marie, Şulan’ı da kendisiyle şarkı söylemeye davet etti. Şulan ise teklif için geç olduğunu çünkü Cizre’den İstanbul’a gelmek için uçak seferlerinin kısıtlı olduğunu söyledi.

Uçak biletini zar zor bulduğunu belirten Şulan şunları söyledi: “Zor da olsa uçak bileti buldum. Marie ile birlikte sahne almak çok güzel. Şu an çok mutluyum” dedi.

 

(Facebok mobilden giren ziyaretçilerimiz, sağ üst 'Paylaş' butonundan 'Tarayıcıda Aç' sekmesine tıklayarak videoyu görüntüleyebilirler)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler