Üçüncü havalimanı için taksicilerle anlaşılmış

Habertürk yazar Fatih Altaylı, üçüncü havalimanı işletmecisiyle UBER’in ‘ya anlaştığını ya da anlaşmanın eli kulağında olduğunu’ iddia etmişti. Havalimanın işletmecisi İGA, Altaylı’nın iddiasını yalanlayarak, taksicilerle anlaştıklarını belirtti.

Üçüncü havalimanı için taksicilerle anlaşılmış

Habertürk yazar Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde, üçüncü havalimanı işletmecisiyle UBER’in ‘ya anlaştığını ya da anlaşmanın eli kulağında olduğunu’ iddia etmişti. Altaylı, kente gelen yolcular için taksi durağı olmayacağını öne sürmüştü. Havalimanın işletmecisi İGA, Altaylı’nın iddiasını yalanladı.

‘Taksicilerle anlaştık’

Taksi hizmetine ‘görülmemiş’ yeni standartlar eklediklerini ifade eden İGA, 34 No’lu Taksiciler Kooperatifi’yle yapılacak sözleşmeye bu standartların eklendiğini kaydetti. İGA, UBER’le ilgili herhangi bir görüşme yapılmadığını, anlaşmaya da varmadıklarını dile getirdi.

İşletmeci, “Ortak karara bağlanan yeni standartlar, sıklıkla denetlenecek ve yolculara en iyi hizmetin verilmesi konusu üzerinde titizlikle durulacaktır” derken kooperatifle sözleşmenin son safhasında bulunduklarını bildirdi.

(Diken)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler