Türkiye'deki 'TAMAM' rüzgarı devam ediyor: SYKP üyelerinden Kadıköy'de pankartlı eylem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz' mesajını yüzbinlerce kişi #T A M A M diyerek yanıtlamaya devam ediyor. Kadıköy'de gerçekleştirilen yürüyüşün ardından bir eylem de SYKP'den geldi. SYKP üyeleri Kadıköy Bahariye Caddesine Diktatöre halkın cevabı, 'TAMAM' yazan bir pankart astı.

Türkiye'deki 'TAMAM' rüzgarı devam ediyor: SYKP üyelerinden Kadıköy'de pankartlı eylem

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugün AKP’nin grup toplantısında “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” ifadesini kullandı. Erdoğan’ın bu açıklaması sonrası her siyasi görüşten çok sayıda Twitter kullanıcısı Erdoğan’a ‘Tamam’ mesajı gönderdi.

Twitter'da saat 22.00 itibariyle 915 binden fazla ‘T A M A M’ tweet'i atıldı. TA M A M, Türkiye ve dünya TT listesinde bir numaraya yükseldi.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den de yanıt geldi. Sosyal medya hesabı Twitter’dan İnce, “Vakit TAMAM” derken, Akşener de büyük harflerle, “TAMAM” paylaşımında bulundu. Karamollaoğlu ise, “T A M A M İnşallah!” dedi.

Kadıköy de 'Tamam' dedi

Türkiye'deki 'TAMAM' rüzgarı devam ediyor. Saat 19:00 sularında Kadıköy’de sokağa çıkan insanlar “Tamam” sloganlarıyla birlikte yürüyüş yaptı. Ellerinde 'Tamam' pankartı ile yürüyen kitleye polis saldırdı ve edinilen bilgiye göre 10 kişi gözaltına alındı.

Kadıköy'deki yürüyüşün ardından bir eylem de SYKP üyelerinden geldi. SYKP üyeleri Kadıköy Bahariye Caddesi'ne Diktatöre halkın cevabı, 'TAMAM' yazan bir pankart astı. Asılan pankarta Kadıköy halkının büyük ilgi gösterdiği ve insanların pankartın önünde fotoğraf çektirdiği bilgisi aktarıldı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler