Tacizi sosyal medyada ifşa büyük destek gördü: Taciz şüphelisi gözaltında

Bir buçuk yıldır 21 yaşındaki Tuğçe Ç.’yi taciz eden 46 yaşındaki N.Ş.’nin, Tuğçe Ç tarafından sosyal medyada ifşa edilmesi büyük destek gördü ve N.Ş. gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Tacizi sosyal medyada ifşa büyük destek gördü: Taciz şüphelisi gözaltında

 

Tuğçe Ç. sosyal medyadaki paylaşımında “Eğer başıma bir şey gelirse değerli olacağım. Başıma bir şey gelirse bu Tweetleri yazmış diye sosyal medyada gündem yaparsınız” sözlerine yer verdi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde oturan 21 yaşındaki Tuğçe Ç. yaşadığı endişeyi ve korkularını sosyal medya hesabından şöyle ifade etti: “Bugün yaşanan ve kendi yaşadıklarımdan korktuğum için bunları yazacağım. Ben zarar görmek, ölmek istemiyorum! Benim de başıma bela olan sapık, ruh hastası ve gerçekten şizofreni olduğuna emin olduğum 46 yaşında N.Ş. isimli şahıs, beni kafasına takmış. Ailemi, çevremi rahat bırakmayan ve onlarca kez şikayetçi olduğum, mahkemeye çıktığım halde bana temas etmediği sürece suçsuz olduğu söyleniyor. Yani hiçbir şey yapılmıyor. Eğer başıma bir şey gelirse değerli olacağım. Başıma bir şey gelirse bu Tweetleri yazmış diye sosyal medyada gündem yaparsınız. Bu olay bir buçuk yıldır devam etmekte, bütün bilgiler kanıtlar poliste. Bugüne kadar ağlayarak her gün karakola vs. giderek yapabildiğim tek şey iki kere uzaklaştırma alabilmek, 1 gece de nezarette yatmasını sağlayabildim. Her zaman sitemin önünden geçiyor, sokağa çıkamıyorum. Bu adamın ailesine ulaşıp yardım istediğimde dayısı bizim öyle bir yeğenimiz yok bundan sonra, dağa kaldırıp öldürün dedi. Abileri Bodrum’a gelip bir daha yapmayacak deyip tatil yapıp gittiler.”

Tuğçe Ç.’nin bu paylaşımı, büyük destek gördü. Bu destek mesajlarında yapılan öneriler üzerine genç kız bir kez daha Bodrum Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayetçi oldu. Tuğçe Ç.’nin şikayetinin ardından çalışma başlatan polis ekipleri, şüpheli N.Ş.’nin kaldığı adresi tespit etti. Ortakent Mahallesi’nde oturduğu öğrenilen N.Ş. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Tuğçe Ç., şikayetinin ardından şüphelinin gözaltına alındığını yine sosyal medya hesabından duyurarak, “Herkese sonsuz teşekkür ederim. Tanıyan tanımayan herkese yardımcı olabilmek için yazan herkese. Şu an da bir çözüm sürecine girildi. Umarım gerekli yerler görevini yapacak ve beni bu beladan kurtaracak. Hala iyi insanların olduğunu bilmek, görmek bana güç verdi, Tekrar teşekkür ederim.” paylaşımında bulundu.

Taciz suçlamasıyla gözaltına alınan N.Ş.’nin emniyette işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler