Sosyal medya Gökçek’e yeni bir lakap taktı: 'Hortum uzmanı'

AKP'li Melih Gökçek dün twitter hesabından İstanbul'da meydana gelen hortuma ilişkin olarak "Her şey güzel olacaktı. Böyle hortum görmedik. Yalan mı İmamoğlu?" paylaşımında bulunmuştu. Gökçek’in paylaşımı sosyal medyada alay konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları Gökçek’e yeni bir lakap taktı: 'Hortum uzmanı'.

Sosyal medya Gökçek’e yeni bir lakap taktı: 'Hortum uzmanı'

SiyasiHaber

AKP'li Melih Gökçek twitter hesabından, İstanbul’da oluşan hortumdan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sorumlu olduğunu ima edercesine paylaşımda bulunmuştu. İmamoğlu'na göndermede bulunan Gökçek ''Her şey güzel olacaktı. Böyle hortum görmedik. Yalan mı İmamoğlu?” paylaşımı yapmıştı.

melih2

Sosyal medyada alay konusu

Gökçek’in paylaşımı sosyal medyada alay konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları yaptıkları paylaşımlarda Gökçek için, "hortumu başkanlığınız döneminde öğrendik" gibi ifadeler kullandı.

 

Hortum İmamoğlu'nun suçu, yağmur 'afat'

Hortum için İmamoğlu'nu suçlayan Gökçek, Belediye Başkanlığı döneminde yağan her yağmurda göle dönen Ankara için, "Bu her belediyenin başına gelebilir... Afat altyapı dinlemez" demişti.

mmmm

Gökçek’i alay konusu yapan paylaşımlardan bazıları şöyle:

“Melih Gökçek’e bir hortum resmi gösterelim. Hem de Ankara’dan üç beş milyonluk!!”

melll3

"Melih Gökçek başganım birisine Gerizekali diyorsa vardır bir bildiği. Ayrıca #hortum’un ne olduğunu çok iyi bilir Melih başganım.”

melll4

“Sayın Gökçek hortumlamak ile karıştırmış olacak ki bildiği tek hortum da o zaten.”

mellll2

“Hortum konusunu bir de Ankara’lılara sormak lazım Melih Gökçek. Doğaya bir şey denemez ama öbür türlüsü konuşulmalıdır!”

melll1

“Böyle hortum gördük gökçek bey sayenizde hortumlamanın kralını gördük.”

melll

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler