SODİD 6. Genel Kurulu yapıldı

Sosyal Dayanışma ve İletişim Derneği (SODİD) 6. Genel Kurulunu 14 Nisan’da dernek lokalinde gerçekleştirdi. Genel Kurul’da dernek yönetiminde görev değişimi de yapıldı.

SODİD 6. Genel Kurulu yapıldı

SiyasiHaber

Sosyal Dayanışma ve İletişim Derneği (SODİD), 11. yılında 6. Genel Kurulunu “fonksiyonel yönetim, kolektif çalışma, kapsamlı etkinlikler için örgütlenmiş komisyonlar oluşturmak” ana temaları çerçevesinde 14 Nisan’da İstanbul’daki dernek lokalinde gerçekleştirdi.

Derneğin iki dönem başkanlığını yürüten Korkut Akın, kültür ve sanat etkinliklerinin ötesinde gündemi belirleyen siyasal, ekonomik, sosyal konularda düzenli ve sürekli toplantılarla üyelerini bilgilendirdiklerini söyledi.

İki yıllığına seçilen yeni yönetim Ela Hasanoğlu, Cihat Büyük, İmdat Tirsi, Kazım Coşkunmeriç ve Sevil Kurdoğlu’ndan oluşuyor. Yeni yönetim önümüzdeki günlerde görev bölüşümü yapacak.

Bu Genel Kurul’da görevini devreden eski yönetimde ise Korkut Akın, Selma Uruk, Nazmi Karataş, Hasan Akın, Mihriban Nar bulunuyordu.

SODİD nedir?

Sosyal Dayanışma ve İletişim Derneği, ‘Geçmişte, çok kısa olarak tanımlanacak bir tarihte, yolları kesişmiş bir grup insanın, hayatlarının daha sonraki hiçbir anında bir daha yaşayamadıkları heyecan dolu ortak düşü birlikte görmüşken bugüne ve geleceğe de aynı heyecanla bakmak isteyenler’in 11 yıl önce kurduğu bir dernek.

 

SODİD 6. Genel Kurul'u yapıldı

 

SODİD 6. Genel Kurul'u yapıldı

 

 

SODİD 6. Genel Kurul'u yapıldı

 

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler