Sıla'nın darp raporu: Neredeyse tüm vücudu şiddete maruz kalmış

Oyuncu Ahmet Kural’dan fiziksel şiddet gördüğünü söyleyerek hakkında suç duyurusunda bulunan şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun aldığı darp raporunda neredeyse tüm vücudunun şiddete maruz kaldığı ortaya çıktı.

Sıla'nın darp raporu: Neredeyse tüm vücudu şiddete maruz kalmış

Avukatıyla iki gün önce öğle saatlerinde savcılığa giden Sıla, Ahmet Kural’a karşı üç ay uzaklaştırma kararı aldırmış, ifadesinde de “Yerlerde sürüklendim, kafamı duvarlara vurdu” demişti.

Sıla’nın dünkü şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında oyuncu Ahmet Kural bugün ifadeye çağrılmıştı. Yapı Kredi bankası da bugün, Ahmet Kural’la reklam çalışmalarına devam etmeyeceğini duyurmuştu.

Yüzü, kafası, bacakları şiddet görmüş

Star Haber’in ulaştığı raporda Sıla’nın yüzünde ezilme ve kafatasında ödem bulunduğu, idrarından ise kan ve pıhtı geldiği belirtildi.

Raporda Sıla’nın kafasına küllük ile vurulduğu bilgisi de yer alırken, kafasına, bacaklarına ve kulaklarına tekme aldığı da kaydedildi.

Kural, suçlamaları reddederek, “Aramızda karşılıklı itişme oldu. Bu esnada sadece kolunu tutum” demiş, hukuki yollara başvuracağını açıklamıştı.

Bir açıklama daha yapan Kural, tüm kadınlardan özür dilemişti.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler