Sendikalar ve meslek örgütleri açıkladı: İstanbul'da 1 Mayıs Bakırköy'de kutlanacak

DİSK, KESK, TMMOB, TTB İstanbul'da düzenlenecek 1 Mayıs kutlamalarına ilişkin ortak açıklama yaptı. Açıklamaya göre İstanbul'da 1 Mayıs Bakırköy'de kutlanacak, miting saati 13.00 olarak açıklandı.

Sendikalar ve meslek örgütleri açıkladı: İstanbul'da 1 Mayıs Bakırköy'de kutlanacak

1 Mayıs İstanbul programı ile ilgili olarak Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu(DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu(KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği(TMMOB), TTB Genel Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla, DİSK Genel Merkezi’nde ortak bir basın toplantısı düzenlendi. DİSK, KESK, TMMOB, TTB 1 Mayıs’ı Bakırköy Halk Pazarı’nda kutlama kararı aldı.

Kurumlar işçi ve emekçileri ‘HAYIR”ını al da gel! Emek, Barış ve Demokrasi için Yaşasın’ sloganıyla 1 Mayıs’a davet etti.

DİSK, KESK, TMMOB, Ankara Tabip Odası (ATO) ve ASMMMO (Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) yaptıkları ortak basın açıklamasında “Hayır daha bitmedi” diyerek 1 Mayıs’ta Kolej Meydanı’nda olacaklarını duyurdular. Ankara Kolej Meydanı’ndaki 1 Mayıs mitingi saat 13 00’te başlayacak.

Son Haberler

Popüler Haberler