Şanışer: Hiçbir siyasi düşünceye karşı değiliz

'Susamam' şarkısıyla 11 milyon izlenen klipte ‘sokak’ bölümünü seslendiren Mirac’ın tepki toplayan açıklamalarının ardından Şanışer açıklama yaptı.

Şanışer: Hiçbir siyasi düşünceye karşı değiliz

Rapçi Şanışer, 17 şarkıcıyla birlikte söylediği Susamam şarkısına çektiği klipte ‘sokak’ bölümünü seslendiren Mirac’ın “HDP ve FETÖ bağlantılı kişilerin şarkıyı paylaşmasından ve bundan nemalanmasından aşırı rahatsızlık duyduğumu belirtmeliyim” sözlerinin ardından açıklama yaptı.

Rapçi Şanışer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şarkıya gösterilen ilgiden mutlu olduğunu ifade ederek, “Müziğin bir şeyleri değiştirebileceğine olan inancımın ne kadar yerinde olduğunu gördüm. Biz naçizane 20 müzisyen, dünyada ve ülkemizde yolunda gitmediğini düşündüğümüz şeyleri dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık. Bir kişiyi bile suyu daha verimli kullanmaya, karbon ayak izimizi daha görünmez kılmaya, ‘insana’, ‘hayvana’, ‘hak ve özgürlüklere’ bir miktar daha saygılı olmaya dair düşünmeye itmeyi becerebildiysek ne mutlu bana” ifadelerine yer verdi.

'Hiçbir siyasi düşünceye mal etmeyin'

Şanışer, açıklamayı toplu olarak yaptıklarına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Ek olarak altını çizerek söylemek durumundayım; lütfen şarkımızı hiçbir siyasi düşünceye tek başına mal etmeyin, hiçbir siyasi düşünceye direkt karşı olduğumuzu varsaymayın. Bunu hem dinleyen dostlardan hem de projede bulunan arkadaşlardan ciddiyetle rica ediyorum. En derim teşekkürlerimi sunuyor, hassasiyetinize güveniyorum.”

(Artı Gerçek)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler