Rubin: 'Erdoğan'ın kanseri yeniden nüksetti'

Eski Pentagon yetkilisi, American Enterprise Instute (AEI) yazarı Neo-Con yazar Michael Rubin son yazısında yine Erdoğan hakkında konuştu. Rubin, Erdoğan'ın kanserinin yeniden ortaya çıktığını söyledi.

Rubin: 'Erdoğan'ın kanseri yeniden nüksetti'

ABD’li Neo-Con yazar Rubin, yeni yazısında Erdoğan’ın sağlına değindiği bölümde, Erdoğan’ın daha önce makam arabasının içerisinde mahsur kaldığını ve ameliyat geçirdiğini anımsattı.

15 Temmuz darbe girişimini önceden yazan ve sık sık Erdoğan ile ailesi hakkında yorumlarda bulunan Rubin, kendisine 15 Temmuz darbe girişimini aylar öncesinden haber veren kaynağına dayandırarak dikkat çeken bir iddia ortaya attı.

Erdoğan’ın daha önce geçirdiği bağırsak ameliyatına neden olan konunun kanser olduğunu iddia eden Rubin, bu kanserin yeniden nüksettiğini ileri sürdü.

‘Her zaman tehlikelidir’

Rubin, yazısında “Diktatörlerin sağlığı üzerine spekülasyon yapmak her zaman tehlikelidir. Zaten karmaşık ilişkilerin olduğu toplumlarda liderlerin sağlığı en yakın korunan sırlardan biridir” dedi. Rubin, “Elbette, Erdoğan’ın doktorlarıyla konuşmadım ve dedikoduların doğru olup olmadığını bilmenin başka bir yolu yok” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler