Rıdvan Dilmen, Erdoğan'ın çocuksu ve sıfır kini olan biri olduğunu iddia etti

Hürriyet Gazetesi'ne röportaj veren Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocuk ruhlu olduğunu, bu ülke için büyük bir 'şans' olduğunu dile getirdi.

Rıdvan Dilmen, Erdoğan'ın çocuksu ve sıfır kini olan biri olduğunu iddia etti

Eski futbolcu Rıdvan Dilmen, Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'ya verdiği röportajda futbol ve siyaset üzerine mesajlar verdi.

Dilmen, Başkanlık Referandumu için 'Evet' kampanyası yaptığı için pişman olmadığını söyledi ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için şu ifadeleri kullandı:

Verdiği röportajda Erdoğan’ın bu ülke için çok büyük bir değere sahip olduğunu iddia eden Dilmen, "Tayyip Bey’in bu ülke için çok önemli bir değer olduğunu düşünüyorum. Ama diğer taraftan benim sağcısıyla, solcusuyla hiçbir problemim yok. Olmadı da. Bu ülkenin kurucu değerleriyle de yok. Ben Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu büyük Cumhuriyet’in evladıyım” dedi.

Konuşmasında Erdoğan’ın çocuk ruhlu ve kindar biri olmadığını söyleyen Dilmen,  “Ne yazık ki “Atatürk’ümüzü seven Tayyip Bey’i sevemez, Tayyip Bey’i seven Atatürk’ü sevemez” gibi bir ortam oluşturuldu. Hayır kardeşim ben ikisini de seviyorum. Tayyip Bey’i de bu Cumhuriyet’i daha da ileri taşımak isteyen biri olarak görüyorum. Bu sadece duygusal ilişkimiden kaynaklanmıyor, yaptıklarına da bakıyorum. Bu benim görüşüm, beğenmeyebilirler. Ama ben Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülke için bir şans olduğunu ve içinde müthiş derecede çocuk ruhu olduğunu biliyorum. Onu görmüyorlar. Son derece çocuksu, sıfır kini olan, hayata pozitif bakan bir insan" diyerek sözlerine devam etti.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler