Reuters: Polis Kaşıkçı'nın cesedine ne olduğunu bulmaya yakın

Suudi Arabistan Kaşıkçı'nın konsoloslukta öldürüldüğünü itiraf etmişti. Reuters, Türkiyeli polislerin Kaşıkçı'nın cesedine ne olduğunu bulmaya yakın olduğunu duyurdu. Polisler Yalova ve Belgrad Ormanı'nda arama yapıyor.

Reuters: Polis Kaşıkçı'nın cesedine ne olduğunu bulmaya yakın

Suudi Arabistan Konsolosluğu'nda öldürülen Cemal Kaşıkçı'yla ilgili bir gelişmesi yaşandı. Reuters, Türkiyeli polislerin Kaşıkçı'nın cesedine ne olduğunu bulmaya yakın olduğunu duyurdu. Polisler Yalova ve Belgrad Ormanı'nda arama yapıyor, Belgrad Ormanı'ndaki güvenlik kamerası kayıtları inceleniyor.

Reuters'e açıklama yapan bir Türkiyeli yetkili, Cemal Kaşıkçı'nın bedeninin akıbetini öğrenmeye çok yaklaştıklarını belirtti. Yapılan açıklamada Yalova ve Belgrad Ormanı'nda polislerin araştırma yaptığı ve bölgedeki kamera kayıtlarının incelendiği duyuruldu.

Kaşıkçı olayını araştıran polislerin ayrıca Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'na giriş çıkış yapan tüm araçların kaydını incelediği ve Kaşıkçı'nın DNA örneklerinin Türkiye'den temin edildiği ve şu an için bu konuda Suudi Arabistan'a başvurulmasına ihtiyaç olmadığı ifade edildi. 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler