Rahmi Turan kaynağının Talat Atilla olduğunu söyledi

Sağlık sorunları için gittiği İngiltere’nin başkenti Londra’da tedavi gören Rahmi Turan, gündem yaratan “Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP’li” yazısındaki kaynağını açıkladı. Rahmi Turan kaynağının Talat Atilla olduğunu söyledi.

Rahmi Turan kaynağının Talat Atilla olduğunu söyledi

Sağlık sorunları için gittiği İngiltere’nin başkenti Londra’da tedavi gören Rahmi Turan, gündem yaratan “Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP’li” yazısındaki kaynağını açıkladı.

“Kaynağım gazeteci Talat Atilla'' 

Sözcü'nün sorularını Lonra’dan telefonla yanıtlayan Turan; “Gerek ilk yazımda gerekse dün geceki açıklamalarımda kaynağımı asla açıklamayacağımı söylemiştim. Açıkçası; açıklamayı da düşünmüyordum. Fakat bana ‘Muharrem İnce’ ismini veren kaynağımın, bugün bazı haber sitelerine yaptığı ‘Rahmi Turan’ın haber kaynağı ben değilim’ açıklamasını görünce o ismi açıklamaya karar verdim. Bana Muharrem İnce ismini veren kaynağım gazeteci Talat Atilla’dır” dedi.

“Mecbur kaldım'' 

Turan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kendisi de bu bilgiyi çok güvenilir olduğunu söylediği bir başka kişi tarafından elde etmiş. Dediğim gibi kaynağımı açıklamayacaktım ama onun ‘kaynak ben değilim’ açıklamasını görünce ismini açıklama mecburiyetinde kaldım.”

"Çok çirkin"

Talat Atilla ise sosyal medya hesabından yaptığı ilk açıklamada "Değerli dostlar Rahmi Turan aynı zamanda benim sitem de yazıyor diye Rahmi Turan'in yazısını benimle irtibatlayanlarin hepsini mahkemeye verecegim. Çok çirkin" dedi. 

(Artıgerçek)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler