Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan yarın ifade verecek

Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı Şaban Vatan'ı AKP Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin suç duyurusu nedeniyle ifade vermek üzere yarın öğleden sonra ifade vermeye çağırdı.

Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan yarın ifade verecek

Giresun'un Eynesil ilçesinde yaşamını yitiren 11 yaşındaki Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan AKP Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin suç duyurusu üzerine savcılığa ifade verecek. Şaban Vatan, kızının öldürüldüğünü ve bu ölümün AKP'li Nurettin Canikli'nin de aralarında bulunduğu kişiler tarafından örtbas edildiğini iddia ediyor.

Independent Türkçe'de yer alan habere göre, Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı baba Vatan'ı AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli'nin suç duyurusu nedeniyle ifade vermek üzere yarın öğleden sonra ifade vermeye çağırdı.

Şaban Vatan’ın avukatı Emel Bodur Kılıç, müvekkili hakkında Canikli tarafından yapılan birden fazla suç duyurusu olduğunu belirterek savcılık tebligatının, ifade alınmasının uzun süreli olacağını gösterdiğini söyledi.

Baba Vatan avukatının kendisini aradığını ve Canikli'nin hakkındaki suç duyurusu sayısının 3'ten 5'e çıktığını yazdı. Vatan yarın öğleden sonra ifade vereceğini duyurdu.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler