Polisten JİTEM tehdidi: Yeşil burada

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde polis, JİTEM tehditli yazılama yaptı. Daha önce "Esadullah timi" yazan özel harekat timleri, bu kez de JİTEM'ci Mahmut Yıldırım'ı kastederek, "Yeşil burada" diye yazdı.

Polisten JİTEM tehdidi: Yeşil burada

Ferhat Doğru adlı gencin dün akşam vurulduğu Diyarbakır'ın Sur ilçesinde polis, JİTEM tehditli yazılama yaptı. Daha önce "Esadullah timi" yazan özel harekat timleri, bu kez de JİTEM'ci Mahmut Yıldırım'ı kastederek, "Yeşil burada" diye yazdı. 

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde saldırılarını tırmandıran özel harekat timleri mahalle sakinlerini tehdit etmekten de geri durmuyor. Sur'da dün akşam 18 yaşındaki Ferhat Doğru adlı genci katleden özel harekat timleri mahallenin duvarlarına JİTEM tehditli yazılama yaptı. Daha önceki saldırılarda Kurşunlu Camii duvarını yıkarak, "Esadullah timi" yazan özel harekat timleri, bu kez camiinin karşısında bulunan evin duvarına JİTEM'in kurucularından olan ve birçok faili meçhul cinayette adı geçen Mahmut Yıldırım'ı (Yeşil) kastederek, "Yeşil burada" diye yazdı. 

Öte yandan diğer saldırılarda olduğu gibi dünkü saldırıda da birçok tarihi yapı polis saldırısı sonucu tahrip edildi. (diha)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler