Mudanya'da bir baba ve oğul, oruç tutan Müslümanların saldırısına uğradı

Mudanya İDO iskelesindeki "Tadında Anadolu" isimli lokantada yemek yiyen baba ve oğul, oruç tutmadıkları gerekçesiyle 4 kişinin saldırısına uğradı.

Mudanya'da bir baba ve oğul, oruç tutan Müslümanların saldırısına uğradı

Mudanya İDO iskelesindeki "Tadında Anadolu" isimli lokantada gerçekleşen olayda 4 kişi oruç tutmadıklarını gördükleri 2 kişiye saldırdı. 

İddialara göre, lokantada yemek yiyen baba ve oğul yanlarından geçerken imalı şekilde "afiyet olsun" diyen kişilere tepki gösterdi. Seferi olduklarını ve bu yüzden oruç tutamadıklarını söyleyen yurttaşlara "O zaman öyle milletin gözü önünde yemeyeceksiniz" yanıtı geldi. Yemek yedikleri için sataştıkları baba ve oğula su atarak tacizde bulunan saldırganlar daha sonra yumruklu saldırıya geçti. Yumruklama sonucu babanın burnunda kanama olurken, oğlunun yüzünde de morluklar oluştu.

Saldırganların "siz bizim kim olduğumuzu biliyor musunuz" naraları ile olay yerinden uzaklaştığı ve saldırıya uğrayan yurttaşların şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

Öte yandan mekan sahibi hem müşterileri olan hem de kendi yerlerinde saldırıya uğrayan yurttaşlara yardım bile etmezken, yaşananlar olay yerinde bulunan bir yurttaş tarafından kayda alındı. 

İşte o görüntüler:

Etiketler: mudanya, Ramazan, saldırı

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler