Meclis'e 16 yeni dokunulmazlık fezlekesi gönderildi

HDP, CHP ve İyi Partili toplam 13 vekil hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne dokunulmazlık fezlekesi gönderildi. Hakkında fezleke olan vekiller arasında HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan da var

Meclis'e 16 yeni dokunulmazlık fezlekesi gönderildi


HDP, CHP ve İyi Partili 13 isim hakkında, Meclis'e 16 dokunulmazlık fezlekesi gönderildi.
 
Halkların Demokratik Patisi (HDP), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İyi Partili 13 isim hakkında 16 dokunulmazlık fezlekesi Meclis’e gönderildi. Aralarında Eş Genel Başkan Pervin Buldan’ında olduğu hakkında fezleke hazırlanan HDP’lilerin isimleri şöyle: Pervin Buldan (1), Şevin Coşkun (1), Nuran İmir (2), Remziye Tosun (1), Murat Çepni (1), Tuma Çelik (1), Ebru Günay (1), Murat Sarısaç (3).
 
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında 1 fezleke hazırlanırken, 1 fezlekede CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba hakkında hazırlandı.
 
 

MİT açıklaması yapan Özdağ'a fezleke
İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan ile İyi Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın hakkında da birer fezleke hazırlandı. Son dönemde Libya’da yaşamını yitiren MİT mensuplarına ilişkin Meclis’te yaptığı açıklamayla gündeme gelen İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ hakkında da bir fezleke hazırlandı.
 

(MA)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler