Kurtulmuş 'Hayır' çadırına girdi: Şimdiden hayırlı olsun

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, İstanbul Pendik’te kurulan CHP'nin "Hayır" standını ziyaret etti.

Kurtulmuş 'Hayır' çadırına girdi: Şimdiden hayırlı olsun

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Pendik Meydanı’nda mini bir miting düzenleyerek halka seslendi. Numan Kurtulmuş ardından meydanda bulunan parti çadırlarını ve stantlarını ziyaret etti. Kurtulmuş, ilk olarak MHP’nin çadırını ziyaret etti. Buradan da tam karşıdan bulunan “Evet” standına geçti. Çadırlarda bulunan görevlilerle sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Kurtulmuş daha sonra “Evet” çadırının yanında bulunan “Hayır” standına geçti. Kurtulmuş, ziyaretinde şunları söyledi:

"Herkes söyleyeceğini söyleyecek, birbirine hakaret etmeden, ötekileştirmeden, birbirini şeytanlaştırmadan devam edecek ve kararı millet verecek. Milletimiz ne karar verirse başımız gözümüz üstünedir. Şimdiden hayırlı olsun."

Ardından kısa bir açıklama yapan CHP standının sorumlusu Tarık Balyalı, “Ben çok teşekkür etmek istiyorum nezaketinden dolayı. Burası bir demokrasi meydanı, herkesin birbirine saygı gösterdiği bir yer. Biz bu ülkede herkesin birbirine saygı göstermesini ve sonucun hayırlı olmasını istiyoruz” diye konuştu.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler