Koronavirüs Habertürk’e de sıçradı

NTV’de 4 gazetecinin koronavirüse yakalanmasının ardından Habertürk’te de çalışanları taşıyan bir şoför koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı. Habertürk TV, Haberturk.com, Bloomberg HT ve Show TV’yi de içinde barındıran binada birden fazla şüpheli ve teyitli vaka olduğu belirtiliyor.

Koronavirüs Habertürk’e de sıçradı

 

NTV televizyonunda 4 gazetecinin koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından, bir başka medya kuruluşu Habertürk’ten de koronavirüs vakası haberi geldi. Habertürk çalışanlarını taşıyan bir şoför koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma alınırken, Habertürk TV, Haberturk.com, Bloomberg HT ve Show TV’yi de içinde barındıran Ciner Yayın Holding binasın birden fazla şüpheli ve teyitli vaka olduğu belirtiliyor. Haberi medya sitesi Medyaradar duyurdu.

 

Fatih Altaylı yayında yalanladı, Habertük çalışanları Altaylı’ya tepkili

Ciner Yayın Holding’in Taksim’deki binasında koronavirüs haberlerini Habertürk Yazarı Fatih Altaylı Teke Tek programında yalanlayarak, “Binamızda koronavirüs vakası yok” dedi.  Altaylı yayında, “Korona Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra Habertürk olarak gereken değil de alınabilecek tüm önlemleri aldık. Bütün binamızı düzenli bir biçimde dezenfekte ettirmeye başladık, binanın girişlerine termal kamera yerleştirildi. Bütün katlarımıza da antiseptik alkol bazlı koruyucular yerleştirdik. Bu nedenle binamızda herhangi bir şeye rastlamadık. Habertürk’te şu oldu bu oldu hakikaten doğru değil” diye konuştu.

Haberi duyuran Medyaradar , Fatih Altaylı’nın teyitli vakaları gizlemeye çalıştığını, Habertük çalışanlarının da teyitli vakaları reddeden Fatih Altaylı’ya tepkili olduklarını yazdı. Haberde Ciner Yayın Holding binasında çalışanların, artık şirket araç ve servislerini kullanmak istemedikleri belirtildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler