Kanal İstanbul’a itiraz için son 3 gün

Ya Kanal Ya İstanbul Koordinasyonu Kanal İstanbul’a ilişkin Çevre Düzeni Planı’na itiraz için son üç güne girildiğini duyurarak “Tüm vatandaşlarımızı Cuma, Pazartesi ve ve salı günleri Ataşehir ve Beşiktaş’taki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine itiraz etmeye davet ediyoruz” dedi.

Kanal İstanbul’a itiraz için son 3 gün

SiyasiHaber

Ya Kanal Ya İstanbul Koordinasyonu bir çağrı yayınlayarak Kanal İstanbul’a ilişkin Çevre Düzeni Planı’na itaraz için son üç güne girildiğini duyurdu. Çağrıda “Tüm vatandaşlarımızı Cuma, Pazartesi ve ve salı günleri Ataşehir ve Beşiktaş’taki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine itiraz etmeye davet ediyoruz” denildi.

İTİRAZ DİLEKÇESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Türkiye Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB) İstanbul İl Koordinasyon Kurulu, yurttaşların İstanbul 1/100.000 Ölçekli Çevre Planı Değişikliği'ne ilişkin görüş ve itirazlarını Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne 28 Ocak 2020 tarihine kadar iletebilmeleri için bir dilekçe örneği hazırlamıştı.

Bu dilekçe ile siz de Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne 28 Ocak 2020 tarihine kadar itirazınızı yapabilirsiniz

Örnek dilekçenin çıktısını alarak, isim soyisim yazığ, imzalayarak itiraz dilekçenizi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne teslim edebilirsiniz.

İTİRAZ DİLEKÇESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler