Kadın cinayeti: Bir kadın, 5 yaşındaki çocuğunun yanında bıçaklanarak öldürüldü

Kayseri'de 37 yaşındaki bir kadın, 14 yıllık evli olduğu bir erkek tarafından 5 yaşındaki kızının yanında bıçaklanarak öldürüldü.

Kadın cinayeti: Bir kadın, 5 yaşındaki çocuğunun yanında bıçaklanarak öldürüldü

Kayseri’de, Ferhat Y. (40), birlikte mobilya atölyesi işlettiği 14 yıllık eşi H.Y.’yi (37), aralarında para yüzünden çıkan tartışmanın sonunda, 5 yaşındaki kızının gözleri önünde bıçaklayarak öldürdü.

İntihara kalkıştı

DHA’nın aktarımına göre; kadın cinayeti, merkez Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Organize Sanayi Bölgesi 43’üncü Cadde’de bulunan mobilya atölyesinde meydana geldi.

Eşi ile birlikte işlettiği mobilya atölyesine gelen Ferhat Y., hesapları inceledi. Eşiyle para anlaşmazlığı yaşayan Ferhat Y. eşi ile tartıştı. Ferhat Y., 5 yaşındaki kızının gözleri önünde bıçaklayarak öldürdü. Ferhat Y., kavgayı ayırmak isteyen amcasının oğlu Hamza Y. (33) ve çalışanı Erol S.’yi (29) de bıçaklayarak atölyeden kaçtı. Yanına aldığı bıçakla aracına binen Ferhat Y., bileklerini keserek intihar etmek istedi.

Polis tarafından aranan Ferhat Y. otomobilini bırakarak yaralı şekilde merkez Kocasinan ilçesine bağlı Sahabiye Mahallesi, Mete Caddesi üzerinde bir binanın kömürlüğüne girdi. Polis, önce otomobili, ardından kan izlerini takip ederek kömürlükteki Ferhat Y.’yi buldu. Ferhat Y. ve diğer 2 yaralı, farklı ambulanslarla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler