Kadın cinayeti: Bir erkek, eşini ve kızını öldürdü

Antalya'da bir erkek, 47 yaşındaki eşini ve 23 yaşındaki kızını av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

Kadın cinayeti: Bir erkek, eşini ve kızını öldürdü

Antalya’da 54 yaşındaki Sertok Özen, eşi 47 yaşındaki Hanife Özen’le kızı 23 yaşındaki Esra Özen’i tüfekle vurarak öldürdü. Bacanağı Osman Göçer’in de evine giden Özen, onu öldüremeyince kaçtı.

Dün gündüz saatlerinde, Akseki’ye giden Özen, gece yarısı evine döndü. Eve alkollü geldiği iddia edilen Özen, tartıştığı eşi Hanife Özen’in başına, üniversite öğrencisi kızı Esra Özen’in ise boğazına tüfekle ateş etti. Anne ve kızı, olay yerinde yaşamını yitirdi. Ardından Muratpaşa Mahallesi’nde oturan bacanağı Göçer’in evine giden Özen, kendisine kapıyı açan bacanağına tüfeği doğrulttu. Göçer’in, ani bir hareketle namlunun yönünü yukarı doğrultmasıyla tüfek ateş aldı. Özen paniğe kapılıp, kaçarken Osman Göçer ve eşi Emine Göçer polisi aradı.

Cinayet mahalline gelen polis ekipleri, buradaki çalışmalarını tamamladıktan sonra Özen’in evine gitti. Ekiplerin evde yaptığı incelemede, anne ve kızın cansız bedeni bulundu. Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna götürülen anne ve kızının cansız bedeni, otopsinin ardından Serik İlçesi’nde defnedilecek.

Polis ekipleri, kaçan Sertok Özen’i yakalamak için çalışma başlattı. Sertok Özen’in oğlu 19 yaşındaki Şafak Özen’in ise olay sırasında evde olmadığı belirtildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler