Video
 • Yaşasın Ayasofya ibadete açıldı!
  Yaşasın Ayasofya ibadete açıldı!

  Sosyal medya fenomeni “Oyun yazarı, senarist, oyuncu, yönetmen, kovulma garantili tv ve radyo programcısı” Turgay Yıldız, Ayasofya’nın müzeden camiye dönüştürülerek ibadete açılmasını “Yaşasın Ayasofya İbadete Açıldı!” videosuyla hicvetti.

 • 'Fakir fukara'nın sarma sigarasına yasak!
  'Fakir fukara'nın sarma sigarasına yasak!

  Resmi Gazete'de yayınlanan değişiklikle 1 Temmuz’dan sonra sarma sigara satışı yasaklanıyor. Yasak, bir TV programında Erdoğan’ın sigara yasağına dair sözlerine karşılık Neşet Ertaş’ın verdiği ‘Zenginse bıraksın fukaraysa sigara içmezse ne yapacak’ yanıtını hatırlattı.

 • Eski tweetlerden dava açılacaksa iktidar mensuplarının yatacak yeri yok
  Eski tweetlerden dava açılacaksa iktidar mensuplarının yatacak yeri yok

  İstanbul Barosu Başkanı Durakoğlu “6-7 yıl önceki tweetler için dava açılacaksa iktidara mensup kişilere açılacak davalar çok değişik sonuçlar doğurabilir” açıklamasında bulundu. Gerçekten de eski tweetlerden dava açılacaksa iktidar mensuplarının yatacak yeri yok. Neredeyse tümünün tweet geçmişleri FETO’ya övgü resmi geçidi gibi…

 • Suriye Kamışlı'da ABD Rusya'yla it dalaşında
  Suriye Kamışlı'da ABD Rusya'yla it dalaşında

  VİDEO HABER - 18 Haziran’da Amerikan askeri konvoyu Rus askeri polisinin BT80 zırhlı aracını daire içine alıp ilerlemesini engellemeye çalışmıştı. Bugün Amerikan askeri konvoyu Kamışlı’da bir Arap köyü olan Faris’te halkın lastik yakıp yolu kapatmasıyla durduruldu. Göstericiler “Kahrolsun Amerika!” sloganları eşliğinde ABD bayrağını yaktı.

 • Hatay Baro Başkanı Dönmez: Artık Eyleme geçme zamanı
  Hatay Baro Başkanı Dönmez: Artık Eyleme geçme zamanı

  Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez kadına yönelik şiddette, çocuk istismarında, çevrenin tahribatında, ifade özgürlüğünün kısıtlanmasında, haksız tutuklamalarda, işkence davalarında baroların var olmasından rahatsızlık duyan iktidarın baroları devreden çıkarmaya çalıştığını söyledi.

 • Cüneyt Özdemir’i ti’ye alan video sosyal medyada gündem oldu!
  Cüneyt Özdemir’i ti’ye alan video sosyal medyada gündem oldu!

  Politik mizah videolarıyla tanınan Ahmet Bozkuş, hazırladığı video ile Habertürk'ün HDP'siz HDP programı tartışmalarına göndermede bulundu. Bozkuş'un Cüneyt Özdemir ve Veyis Ateş'i ti'ye aldığı "Büyük Gazeteci Cüveyis Özateş" videosunu yüzbinlerce kişi izledi.

 • ‘Demokrasi Yürüyüşü’ Hakkari kolu Van’a ulaştı
  ‘Demokrasi Yürüyüşü’ Hakkari kolu Van’a ulaştı

  Van AVM önünde polis müdahalesiyle karşılaşan yürüyüş koluna polis fiziki müdahalede bulundu. Müdahalenin ardından yürüyüş kolunda yer alan parti yöneticileri ve bileşen temsilcileri HDP Van İl Binası’nda partililere ve yurttaşlara seslendiler.

 • Gezi de 15-16 Haziran da haklı isyandır
  Gezi de 15-16 Haziran da haklı isyandır

  Bir gece önce DİSK Genel Başkanı Türkler, 800 öncü işçiye “Direnişe siz karar verdiniz. Bunu nasıl uygulayacaksanız uygulayın. Özgürsünüz” demişti. İşçiler sınıf içgüdüleriyle keşfettikleri yoldan yürüyerek başarıya ulaştılar. İşte bu taban demokrasisiydi. 43 yıl sonra Gezi’de gerçekleşen de tam tamına buydu.

 • ABD’de ikinci ırkçı polis cinayeti
  ABD’de ikinci ırkçı polis cinayeti

  Amerika Birleşik Devletleri’nde George Floyd’un polisler tarafından öldürülmesinin ardından başlayan isyanlar devam ederken polis, dün gece siyah Amerikalı Rayshard Brooks’u vurarak katletti. Olayın ardından eylemciler Brooks’un vurulduğu yeri ateşe verdi.

 • Tülay Hatimoğulları: Mazlumların ittifakından korkuyorlar
  Tülay Hatimoğulları: Mazlumların ittifakından korkuyorlar

  İki HDP, bir CHP vekilinin vekilliğinin düşürülmesi, ardından gözaltına alınıp tutuklamaları ve bugün HDP Meclis Grubu’nun yapmak istediği yürüyüşe polisin müdahalesi çerçevesinde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak HDP Adana Milletvekili Tülay Hatimoğulları’nın görüşüne başvurduk.

Popüler Haberler