İstanbul Üniversitesi'nde özel güvenlik terörü

İstanbul Üniversitesi öğrencisi Hakan Taşdemir'in intiharına ilişkin üniversite öğrencilerinin yapmak istediği basın açıklamasına ÖGB saldırdı.

İstanbul Üniversitesi'nde özel güvenlik terörü

 

Yaşamına son veren İ.Ü İletişim Fakültesi öğrencisi Hakan Taşdemir'in adını fakültede bir amfiye vermek isteyen öğrenciler saldırıya uğradı.

İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir’in yaşamını yitirmesine ilişkin üniversite öğrencileri basın açıklaması gerçekleştirmek istedi.

Açıklamayı Taşdemir’in fakültesinde yapmak isteyen öğrenciler okula alınmıyor. ÖGB, basın açıklaması yapmak isteyen öğrencilere saldırdı.

Kaybettikleri arkadaşlarının ismini okulda bir amfiye vermek istedikleri için okullarına alınmayan öğrenciler ÖGB saldırısı sonrası Beyazıt Ana Kapı’da açıklama gerçekleştirdi.

 

 

Ne olmuştu:

İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti. Taşdemir'in geçim sıkıntısı çektiği, bir süredir iş aradığı belirtildi.

Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF) İstanbul Üniversitesi Temsilciliği, Twitter hesabından İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir adlı gencin intihar ederek yaşamına son verdiğini duyurdu.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler