Hurşit Külter için Kadıköy'de tek başına eylemde: 'Hurşit Külter nerede?'

SYKP Kadıköy İlçe Eş Başkanı Suavi Bayrak, 'Hurşit Külter nerede' yazılı dövizle Kadıköy Rıhtım'da tek başına eylem yaptı. Polisler Bayrak'ı ablukaya aldı.

 Hurşit Külter için Kadıköy'de tek başına eylemde: 'Hurşit Külter nerede?'


SYKP Kadıköy İlçe Eş Başkanı Suavi Bayrak, Kadıköy İskele Meydanı'nda elinde Külter'in fotoğrafı ile tek başına eylem yaptı, polislerce 'ablukaya' alındı

Kendisinden 27 Mayıs’tan bu yana haber alınamayan DBP Şırnak İl Yöneticisi Hurşit Külter'in akıbetindeki belirsizlik sürüyor.

Suavi Bayrak Külter'in durumuna dikkat çekmek amacıyla, Kadıköy İskele Meydanı'nda elinde Külter'in fotoğrafı ile tek başına eylem yaptı.

DİHA’nın haberine göre; polis tarafından ablukaya alınan Bayrak'a destek veren yurttaşlar da kimlik kontrolünden geçirildi.

Eylemine ilişkin bilgi veren Bayrak, kendisine "Ne yapıyorsunuz burada" diye soran yurttaşlara, "Devlete basit bir soru soruyorum. Hurşit Külter nerede? Ve bir cevap bekliyorum" dedi.

Tek başına da olsa "Hurşit Külter nerede?" diye soramaya devam edeceğini kaydeden Bayrak, duyarlı her yurttaşı da kendi eylemine desteğe çağırdı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler