#Heryerkazdağları: Yaşam için Barış Mini Festival

Kazdağları'nda yaşanan ekolojik kıyıma karşı direnişin sürdüğü Kirazlı - Balaban Su ve Vicdan Nöbeti alanında Yaşam için Barış Mini Festival'i düzenlenecek.

#Heryerkazdağları: Yaşam için Barış Mini Festival

Kanadalı Alamos Gold şirketinin siyanür ile altın arama faaliyetlerine karşı direnişin devam ettiği Kirazlı-Balaban meviindeki Su ve Vicdan Nöbeti alanında 'Yaşam için Barış Mini Festivali' düzenlenecek.

Cumartesi günü saat 17:00'da başlayacak festivale Bandista, Yolda, Praksis, Ne Münasebet, King Seroman & Naranjaman katılacak.

Etkinlik ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

Bugüne dek “Kaz Dağları hepimizin!” dedik, “Her Yer Kaz Dağları!” dedik ve şimdi de Yaşam için Barış Mini Festivali için herkesi buraya, Kirazlı-Balaban Su ve Vicdan Nöbet Alanı’na davet ediyoruz.

Cumartesi günü 17:00’de başlayacak mini festivalimizde, Bandista, Yolda, Praksis, Ne Münasebet, King Seroman & Naranjaman müziklerini paylaşmak ve bizler, Su ve Vicdan Nöbetçileri kucaklaşmak için sizi bekliyoruz.

Etkinliğimiz tümüyle ücretsiz ve imece usulü hayata geçiriliyor. Buraya gelmek çok kolay. Çan-Çanakkale yolunun tam ortasında burası.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler