HDP Milletvekili Hatimoğulları ve SYKP Eşbaşkanı Uğur’dan Gebze’de demokrasi güçlerine ziyaret

HDP Adana Milletvekili Tülay Hatimoğulları ve SYKP Eş Genel Başkanı Cavit Uğur ile SYKP PM ve MYK üyelerinden oluşan heyet Gebze’de demokrasi güçlerine ziyaretlerde bulundu. Direnişteki Flormar işçilerini ziyaret eden heyet ardından KESK, Gebze Sendikalar Birliği, Petrol-İş ve HDP’yi ziyaret etti.

HDP Milletvekili Hatimoğulları ve SYKP Eşbaşkanı Uğur’dan Gebze’de demokrasi güçlerine ziyaret

SiyasiHaber

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Adana Milletvekili Tülay Hatimoğulları, Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi (SYKP) Eş Genel Başkanı Cavit Uğur ile SYKP Parti Meclisi ve MYK üyelerinden oluşan heyet Gebze’de emek ve demokrasi güçlerine ziyaretlerde bulundu.

Sabah saatlerinde direnişteki Flormar işçilerini ziyaret eden heyet burada coşkuyla karşılanırken, dayanışma mesajları verildi ve 171’nci günündeki Flormar direnişi selamlandı.

Heyet, Flormar işçilerinin ardından Petrol İş Sendikası’nda Gebze Sendikalar Birliği ile buluştu. Petrol İş Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz, Özçelik İş Gebze Şube Başkanı Şerafettin Koç, Eğitim Sen Gebze Şube Başkanı Oğur Aydın, Birleşik Metal İş Gebze Şube Başkanı Necmettin Aydın, Kristal İş Gebze Şube Başkanı Cihat Ergin, Eğitim İş Gebze Şube Başkanı  Nesrin Müyezzinoğlu katıldı.

Heyet daha sonra HDP Kocaeli İl Örgütü’nü ziyaret eden heyetin ziyaretleri KESK Kocaeli Şubeler Platformu’ndaki görüşmenin ardından son buldu.

TIKLAYINIZ - HDP Milletvekili Hatimoğulları ve SYKP Eş Genel Başkanı Uğur'dan Flormar işçilerine ziyaret

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler