Hakan Şükür’den Ahmet Davutoğlu’na: Terbiyesiz herifmişsiniz siz

AKP’li Mehmet Metiner ve Süleyman Soylu arasındaki FETÖ tartışmasına bir yenisi daha eklendi. Eski AKP milletvekili Hakan Şükür, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun ''FETÖ'nün siyasi ayağı Hakan Şükür'dü'' sözlerine yanıt verdi.

Hakan Şükür’den Ahmet Davutoğlu’na: Terbiyesiz herifmişsiniz siz

 

'FETÖ' soruşturması kapsamında Türkiye'de hakkında yakalama kararı bulunan ve mal varlığına el konulan eski milli futbolcu ve eski AKP milletvekili Hakan Şükür, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun ''FETÖ'nün siyasi ayağı Hakan Şükür'dü'' sözlerine yanıt verdi.

Şükür, ''Ben, her gün şikayet ettiğin partiden istifa ettim, sen kovuldun. Allah belanı versin küçük enişte. Yuhlar olsun, yazıklar olsun size'' dedi.

Hakan Şükür, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ahmet Davutoğlu'nun "'FETÖ'nün siyasi ayağı Hakan Şükür'dü" sözlerine, "Ben hayatımda bu kadar gerizekalı bir ifade görmedim. Ne siyasi ayağı küçük enişte? Bu ifadeleri şerefli inançlı bir insan söylemez. Ben, her gün şikayet ettiğin partiden istifa ettim, sen kovuldun" diyerek yanıt verdi.

 

Hakan Şükür’ün açıklamasını tamamı şu şekilde:

“Sen ve tayfan sabah aksam yalvararak partinize kaldınız. Bu ifadeleri şerefli inançlı bir insan söylemez. Ben, hergün şikayet ettiğin partiden istifa ettim, sen kovuldun. Günahına girdiğin her kesimden masumun ahı bulsun seni. Yuhlar olsun, yazıklar olsun size.

Evlatlarıma, aileme, hayatıma, alın terim ile kazandıklarıma yaptığınız tahribatı yaşamadan, acı çekmeden Allah canınızı almasın. Zaten sürünüyorsunuz, daha da sürünün inşallah.

Ben kimsenin ayağı değilim. Ülkemin namusu İle emeği ile çalışıp kazanmış ve ülkesine hizmet etmiş biriyim. Partinize alırken siz söylediniz. Ama siz ne ayaksınız herkes biliyor. Benim ayak oyunum futbol, sizin ortak olduğunuz ayak oyunlarınızı da herkes gördü, boş konuşmayın..

Ben yıllarca Zaman ve Aksiyon dergisinde yazarlık yapmadım ama sen yaptın Sn. Davutoğlu. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bizzat isteğiyle AK Parti'ye katıldım. Bence bilmem neyin siyasi ayağı filan derken lafın öncesini sonrasını hatta nereye varacağını iyi bilmek lazım.

Kovulduktan sonraki ve önceki  itiraflarınıza ortak olmadığım İçin Rabbime şükrediyorum. Bombalar patlayınca artan oylarsa siyasetiniz, o da yerin dibine batsın. Siz ne ayaksınız herkes biliyor ve görüyor..

Yarın bu gerizekalı açıklamaya kendi kanalımda açıklama yapacağım. Yayını seyredin lütfen. Bunlar ne kalıpsız, korkak, ne yaptığını bilmez insanlarmış. Terbiyesiz yalancı, iftiracı. Hoş, ne beklenirdi bunlardan? Şaka gibi..

Ben hayatımda bu kadar gerizekalı bir ifade görmedim.. Ne siyasi ayağı küçük enişte? Allah sizi bildiği gibi yapsın emi. Korkudan ne saçmalayacaklarını bilmiyorlar yeminle.. Yuh artık be!

Meydan boş kafanıza göre takılın. Allah belanızı versin inşallah hepinizin. Terbiyesiz herifmişsiniz siz. Düşün yakamdan , daha ne kadar ismimi sömüreceksiniz?

 

Ne olmuştu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, FETÖ'nün siyasi ayağına ilişkin, "FETÖ ile organik bağı olduğu tescil edilmiş siyasetçiler FETÖ’nün siyasi ayaklarıdır. Mesela Hakan Şükür siyasi ayaktı. Başka milletvekilleri de vardı. Görevli olarak gelmişlerdi" ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler