Feyzioğlu'ndan Erdoğan'a: Akıl ve mantık ölçüsü iyice şaştı

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, katıldığı televizyon programında kendisini hedef alan ve "Sen bir defa benim kapımı çalamazsın. Kapattım kapıyı" şeklinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevaben, "16 Nisan yaklaştıkça maalesef bu saldırıların dozu artmış, akıl ve mantık ölçüsü iyice şaşmıştır" dedi.

Feyzioğlu'ndan Erdoğan'a: Akıl ve mantık ölçüsü iyice şaştı

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, dün akşam ATV ve A Haber ortak yayınında kendisini hedef alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıt verdi.

Feyzioğlu, kendisi hakkında "Sen şimdi hukuk içerisinde bundan sonra acaba Türkiye'de yönetim içinde bulunanlarla nasıl bir araya geleceksin? Sen bir defa benim kapımı çalamazsın. Kapattım kapıyı. Sen Barolar Birliği'nin Başkanısın. Yani hukuk nedir bunu bildiğini iddia eden bir kurumun başkanısın. Böyle bir şey yapamazsın" şeklinde açıklamalarda bulunan Erdoğan'a yanıtında "Sizin için üzgünüz sayın Cumhurbaşkanı" dedi.

Metin Feyzioğlu'nun açıklamalarından satırbaşları şöyle:

"Yoksa siz sadece futbolcular 'evet' dediğinde mi alkışlıyorsunuz?"

Hayır diyecek olanları terörist olmakla suçladığınız için sizin için üzgünüz sayın Cumhurbaşkanı. 16 Nisan yaklaştıkça, maalesef bu saldırıların dozu artmış, akıl ve mantık ölçüsü iyice şaşmıştır. Yoksa siz sadece futbolcular ve bir takım TV kanallarından program kapan sanatçılar 'evet' dediğinde mi alkışlıyorsunuz. Bir tek onların mı düşüncesini açıklama hürriyeti var. Bizi sanırım sizden ikbal bekleyen bazılarıyla karıştırdınız. Devlet kapısı benim gibi düşünmeyene kapanmıştır cümleniz, anayasa değişikliğiyle nasıl bir devlet yapısı hayal ettiğinizin göstergesidir. (CUMHURİYET)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler