Fatih Dayanışması sokağa çıktı: ‘Her şey dayanışmayla güzel olacak’

Fatih Dayanışması, Kocamustafapaşa Meydanı’nda başlattığı çalışmayla sokaklara çıktı ve 23 Haziran’da gerçekleşecek İstanbul BBB seçimleri için ‘Her şey dayanışmayla güzel olacak’ dedi.

Fatih Dayanışması sokağa çıktı: ‘Her şey dayanışmayla güzel olacak’

16 Nisan referandumu sürecinde “Hayır’Ola Fatih” diyen ve 24 Haziran seçimlerinde “Tamam de Fatih” diyen Fatihliler, şimdi de Fatih Dayanışması olarak ‘Her şey dayanışmayla güzel olacak’ diyor.

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını elinden alması ve seçimleri yenileme kararına ilişkin, karar ve raporun yetersiz olduğunu açıklayan Fatih Dayanışması, ’16 milyonun hakkı gasp edilmiştir’ diyerek seçim çalışmalarına Kocamustafapaşa Meydanı’nda başladı.

Meydandaki stand çalışmasına yönelik ilginin yüksek olduğu görülürken, çalışmanın ardından Cumartesi pazarına gidilerek bildiri dağıtımına pazarda devam edildi.

Kocamustafapaşa Meydanı’nda gerçekleştirilen basın açıklamasında “Milyonların iradesini gasp ederek hak yiyenlere karşı yan yana durmaya, demokrasi ve dayanışmanın etrafında kenetlenmeye çağırıyoruz” denildi.

Kaynak: YeniMedyaM

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler