Evvel Temmuz Festivali ‘Online Kültür Sanat Etkinliği’ ile son buluyor

Suavi, Yeni Türkü, Mazlum Çimen, Ferhat Tunç, Pınar Aydınlar, Cevdet Bağca, Kardeş Türküler, Mihrap Eskiocak, Melak Eusel, Grup Nidal’in içinde olduğu bir çok sanatçının yer aldığı etkinlik saat 20.30’dan itibaren SiyasiHaber’in Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarından canlı olarak yayımlanacak.

Evvel Temmuz Festivali ‘Online Kültür Sanat Etkinliği’ ile son buluyor

SiyasiHaber

Dört gündür devam eden 21. Samandağ Evvel Temmuz Festivali bu akşam 20.30’da başlayacak Kültür Sanat Etkinliği ile son buluyor. Suavi, Yeni Türkü, Mazlum Çimen, Ferhat Tunç, Pınar Aydınlar, Cevdet Bağca, Kardeş Türküler, Mihrap Eskiocak, Melek Eusel, Grup Nidal, Neriman Bolat, Semir Yalçın, Mehmet Menni, Alikev Müzik Topluluğu, Kaldırım Müzik Topluluğu festivali selamlama konuşmaları yapacaklar. Sanatçıların geçmiş yıllardaki festivallerde seslendirdikleri ezgiler de etkinlik kapsamında yayımlanacak.

Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz, Ahmet Atakan’ın annesi Emsal Atakan, HDP eski milletvekili ve sinemacı yazar Sırrı Süreyya Önder,  SYKP Eşbaşkanı Cavit Uğur, Araştırmacı yazar Kadir Akın, Akademisyen yazar Melda Yaman, KHK’lı akademisyen yazar Fuat Ercan, Beyrut Üniversitesi öğretim üyesi ve KHK’lı akademisyen Hakan Mertcan, ABD Rutgers Üniversitesi öğretim üyesi ve KHK’lı akademisyen Selim Çakmaklı, tiyatrocular Ümit Yoğun ile Sevcan Rencüzoğulları da 21. Samandağ Evvel Temmuz Festivali’ne selamlama mesajlarıyla katılacaklar.

kültür

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler