Erkek şiddetinin bayram mesaisi bitmiyor: Kadının cesedi halıya sarılı bulundu

Erkek şiddetinin bayram mesaisi bitmiyor: Kadının cesedi halıya sarılı bulundu

İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde kötü kokuların geldiğini farkeden çevredekiler polise haber verdi. Kokunun, eşyaları tam olmayan evdeki bir koltuğun arkasında yoğunlaştığını belirlendi. Koltuğun arkasındaki halıyı açan polisler, çıplak haldeki, bıçaklanmış bir kadın cesediyle karşılaştı. 10 gün önce taşındıkları evde, bıçaklanarak öldürülüp çıplak halde halıya sarılmış olarak bulundu.

Vücudunda çok sayıda bıçak yarası tespit edilen kadının geçen ay taksi şoförü 28 yaşındaki Savaş K. ile evlenen 21 yaşındaki Elif K. olduğu öğrenildi. 3 gün önce öldürüldüğü sanılan kadının eşi Savaş K.’nın ise katil zanlısı olarak arandığı belirtildi.

Cesedin yaklaşık 3 günlük olduğu tahmin edilirken, çiftin evlerine henüz 10 gün önce taşındıkları ve oturmaya başlamadıkları öğrenildi. Sıcak havanın da etkisiyle çürümeye yüz tutan ve bıçak yaralarının özellikle karın bölgesinde yoğunlaştığı belirtilen Elif K.’nın cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Katil kayıplara karıştı

Katil zanlısı olarak aranan Savaş K.’nın gri renkli bir otomobille kayıplara karıştığı ve yakınlarına Elif K.’nın kendisine ihanet ettiğini söylediği öğrenildi. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, katil zanlısı Savaş K.’nın yakalanması için çalışma başlattı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler