Erdoğan yine kadınları hedef aldı: Taksim Meydanı'na değişik yollardan girerek işgal etmek istediler

Erdoğan, Taksim'de yapılan 8 Mart Feminist Gece Yürüyüşü'ne izin verilmemesi ve polisin kadınlara yönelik sert saldırısına ilişkin konuştu ve yine kadınları hedef aldı. Kadınlara ‘terör’ suçlamasında bulunan Erdoğan, “Orada bir işgal hareketine girmek istediler” dedi.

Erdoğan yine kadınları hedef aldı: Taksim Meydanı'na değişik yollardan girerek işgal etmek istediler

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde seçim mitingi yapan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, Taksim'de yapılan 8 Mart Feminist Gece Yürüyüşü'ne izin verilmemesi ve polisin kadınlara yönelik saldırısına ilişkin, kadınları hedef alan bir konuşma yaptı.

Quote Message: Taksim Meydanı'na ve İstiklal Caddesi'ne değişik yollardan girmek suretiyle işgal hareketi içine girdiler. Orada bir işgal hareketine girmek istediler. Türkiye hukuk devleti içinde halkını hukukunu korur ama teröre yönelik adım atanlara göz açtırmaz. Bütün polisimizle, askerimizle tepelerine tepelerine bineriz."

Taksim Meydanı'na ve İstiklal Caddesi'ne değişik yollardan girmek suretiyle işgal hareketi içine girdiler. Orada bir işgal hareketine girmek istediler. Türkiye hukuk devleti içinde halkını hukukunu korur ama teröre yönelik adım atanlara göz açtırmaz."

Erdoğan daha önce kadınların ezanı ıslıkladığı gibi suçlamalarda bulunmuş, ortaya çıkan görüntüler Erdoğan’ı yalanlamıştı.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler