Emniyet Meral Akşener afişlerini kaldırttı

MHP'de Bahçeli muhalifleri arasında öne çıkan isimlerden olan Meral Akşener'in Eskişehir'de katılacağı panel öncesinde afişleri toplatıldı.

Emniyet Meral Akşener afişlerini kaldırttı

Akşener, Odunpazarı Kent Konseyi’nin davetlisi olarak "Milli iradenin, dünü, bugünü, yarını" konulu panel için 11 Mart’ta Eskişehir’e gelecek. Akşener’in katılacağı panelin duyurusunun yapıldığı afişler, bilboardlardan kaldırıldı. Afişlerin kaldırılmasını Emniyetin istediği iddia edildi.

11 Mart cumartesi günü saat 14.00'te Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak panelin duyurusunun yapıldığı afişler, bilboardlardan kaldırıldı.

Afişlerin kaldırılmasını Emniyetin istediği belirtildi.

MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıkladıktan sonra partiden ihraç edilen Meral Akşener, Edirne ziyaret programı kapsamında gerçekleştireceği toplantı için Edirne Ticaret Odası Salonu belirlenmiş, Oda, toplantı öncesinde birden bire tadilat kararı alarak yapılacak olan toplantıyı engellemişti. 

Daha önce de Meral Akşener'in, konferansı son dakikada iptal edilmişti. Konferansın yapılacağı salonun ışıkları söndürülmüş, seyircilerden önce salona çevik kuvvet girmişti. Akşener,cep telefonu ışıklarının aydınlattığı salonda megafonla konuşma yapmıştı.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler