Demirtaş'tan İzmirlilere mesaj: Bir arada, kardeşçe yaşamak dışında seçeneğimiz yok

Demirtaş, CHP'li Aksünger aracılığıyla İzmirlilere 'Bir arada, kardeşçe yaşamak dışında seçeneğimiz yoktur. Bunu en iyi anlayacak yerlerin başında İzmir gelir' mesajını gönderdi.

Demirtaş'tan İzmirlilere mesaj: Bir arada, kardeşçe yaşamak dışında seçeneğimiz yok

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, kendisini Edirne F Tipi Cezaevi'nde ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger araclığıyla İzmirlilere bir mesaj gönderdi.

Demirtaş mesajında, "Bir arada, özgürce, kardeşçe, barış içinde yaşamak dışında seçeneğimiz yoktur. Bunu en iyi anlayacak ve anlatacak yerlerin başında İzmir gelir" dedi.

Twitter hesabından mesajı paylaşan Aksünger, “Selahattin Demirtaş’ın Edirne’deki ziyaretimizde İzmirlilere yazdığı barış ve kardeşlik mesajı taktire şayandır” dedi.

Demirtaş mesajında şunları söyledi: “Bizler ne tek adam ne tek parti çatısı altıda birleşemeyecek kadar rengarenk güzellikleri ancak insanlık ortak paydasında ve demokrasi çatısı altında birleştirebiliriz. Bir arada, özgürce, kardeşçe, barış içinde yaşamak dışında seçeneğimiz yoktur. Bunu en iyi anlayacak ve anlatacak yerlerin başında İzmir gelir. Bu duygularla İzmir’e selam ve sevgilerimi iletiyorum.”

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler