Cübbeli Ahmet'ten 'yanmayan kefen'den sonra 130 liraya 'Hz.Muhammed terliği'

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün “Nal-ı Şerif” denilen bir terliği pazarladığı videosu ortaya çıktı. Cübbeli Ahmet videoda, bu terliği giyenlerin Hz. Muhammed’i rüyasında gördüğünü ileri sürüyor.

Cübbeli Ahmet'ten 'yanmayan kefen'den sonra 130 liraya 'Hz.Muhammed terliği'

CNNTurk'ün haberine göre görüntüler, Cübbeli Ahmet'in 4 yıl önce cemaatine yönelik yaptığı bir konuşmasından çekildi. Cübbeli Ahmet videoda 130 liraya satılan bu terlikleri giyenlerin evinin bereketli olacağını, evlerinin yanmayacağını, evin içerisindeki eşyaların çalınmayacağını, rüyalarında da Hz. Muhammed'i göreceklerini ileri sürüyor.

Terliğin özelliklerini sayan Cübbeli Ahmet, ardından da "Kutusunu yaptırıyorum, faziletlerini üzerine yazdıracağım" ifadelerini kullanıyor.

Geçtiğimiz yıllarda ise, Cübbeli'nin kefenle ilgili bir sohbeti ortaya çıkmıştı. Cübbeli, 'Benimle ilgisi yok' dediği o kefenlerin, kişiyi kabin azabından koruduğunu, hatta sorgu meleklerinin sorularına rahat cevap vermelerini sağladığını ileri sürmüştü.

(Facebook mobilden giren ziyaretçilerimiz, sağ üstteki 'paylaş' sekmesinden 'Tarayıcıda Aç' seçeneğine tıklayarak videoyu izleyebilirler.)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler