Crispino giyimin eski sahibi Ali Rıza Gültekin silahlı saldırıda öldürüldü

Crispino giyim mağazalarının eski sahibi Ali Rıza Gültekin, Beşiktaş'ta bir dairede uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Polis, 3 şüpheliyi arıyor. Gültekin, 2015 yılında da Beykoz’da silahlı saldırıya uğramış, yara almadan kurtulmuştu

Crispino giyimin eski sahibi Ali Rıza Gültekin silahlı saldırıda öldürüldü

İş insanı Ali Rıza Gültekin, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Saldırı, dün saat 22.30’da Beşiktaş Hamidiye Mahallesi’nde bulunan 4 katlı apartmanın son katında meydana geldi. İddiaya göre, kumarhane olarak işletildiği öğrenilen bir mekanda Crispino giyim mağazalarının eski sahibi Ali Rıza Gültekin, silahlı saldırıya uğradı. Kafasına ve vücuduna kurşunlar isabet eden Gültekin yere yığıldı. Çağrı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Gültekin’nin hayatını kaybettiğini belirledi.

Gültekin’in cenazesi incelemelerin sona ermesinin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Ailesi de olay yerine gelerek incelemelerin tamamlanmasını bekledi. Polis ekipleri Gültekin’in aracında da inceleme yaptı.

Saldırganların kimlikleri belirlendi

Polis, yaptığı çalışmada şüphelilerin 3 kişi olduğunu belirledi. Kimlikleri de belirlenen şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Aracı kurşunlanan Gültekin şike soruşturmasında yargılanmıştı

Ali Rıza Gültekin, 2015 yılında Beykoz’da otomobiliyle seyir halindeyken silahlı saldırıya uğramış ve  yara almadan kurtulmuştu. Gültekin ayrıca  futbolda şike soruşturmasında, 2010 yılı Mart ayında tutuklanmış, 4 ay Metris Cezaevi’nde yattıktan sonra 23 Temmuz 2010 tarihinde tahliye edilmişti.

Gültekin, 2012’de satın aldığı, erkek giyim markası Crispino ile adından söz ettirmişti. Crispino markasıyla 100 mağaza açma hedefi olduğunu açıklayan Gültekin’in, ünlü markayı devrettiği anlaşıldı.

(Gazete Duvar)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler