‘Cinsel taciz’ sanığı erkek, adli kontrolü bittiği gün 3 çocuğu taciz etmiş

İzmit'te, 'cinsel taciz'den tutukluyken, adli kontrol şartıyla serbest kalan Alişan Özdemir (74), halk otobüsünde kız çocuklarına tacizde bulundu. Gözaltına alınan ve 'cinsel taciz’ suçundan daha önce tutuklandığı ortaya çıkan Özdemir, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

‘Cinsel taciz’ sanığı erkek, adli kontrolü bittiği gün 3 çocuğu taciz etmiş

Olay, İzmit’in Tavşantepe Mahallesi’nde meydana geldi. Ç.K. (32), D.O. (15) isimli kız çocuğunun halk otobüsünde tacize uğradığını söyledi.

Annenin şikayetinin ardından bazı aileler de polise giderek, şikayette bulundu. İzmit Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, yaptığı incelemelerin ardından İzmit ile Tavşantepe Mahallesi arasındaki hatta çalıştırılan halk otobüsünde 3 kız çocuğunu taciz eden Alişan Özdemir’i yakaladı. Özdemir’in fotoğrafı, lise öğrencilerine gösterildi. Öğrencilerin teşhisinin ardından gözaltına alınan Alişan Özdemir’in ifadesi alındı.

İmzasının bittiği gün aynı suçu işledi

‘Cinsel taciz’ suçundan daha önce tutuklanan, bir süre önce de adli kontrol şartıyla serbest kaldığı belirlenen Alişan Özdemir’in karakola giderek imza atmasının bittiği gün yine aynı suçu işlediği tespit edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Alişan Özdemir, tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

DHA

Etiketler: cinsel taciz

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler