Cezaevinden çıkan erkek, evli olduğu kadını ve annesini öldürdü

İstanbul Kadıköy'de, cezaevinden yeni çıkan Tahsin Yüksekova, evli olduğu Seyhan Yüksekova ile annesi Zülfiye Yüksekova’yı öldürdü.

Cezaevinden çıkan erkek, evli olduğu kadını ve annesini öldürdü

SiyasiHaber

Kadıköy’de, cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen erkek, her ikisi de çiçekçilik yapan annesi ile evli olduğu kadını silahla vurarak ağır yaraladı. Hastaneye kaldırılan Seyhan Yüksekova ile annesi Zülfiye Yüksekova, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Cezaevinden yeni çıktı evli olduğu kadını öldürdü

Olay, saat 18:00 sıralarında Cemil Topuzlu Caddesi üzerinde meydana geldi. Emniyet yetkililerinden edinilen bilgiye göre, cezaevinden yeni çıkan Tahsin Yüksekova (38), cadde üzerinde çiçekçilik yapan eşi Seyhan Yüksekova’nın (37) bulunduğu dükkan önüne gelerek onunla tartıştı. Tahsin Yüksekova, bu sırada eşi Seyhan Yüksekova’ya silahla bir kaç el ateş etti. Seyhan Yüksekova yere yığıldı.

Annesini de öldürdü

Tahsin Yüksekova, aynı cadde üzerinde yine çiçekçilik yapan annesi Zülfiye Yüksekova’ya da kurşun yağdırdı. Tahsin Yüksekova, Bostancı istikametine giden dolmuşa binerek olay yerinden uzaklaştı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı iki kadın ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Ancak her iki kadın, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. 

Yüksekova, polislerce cinayetlerde kullandığı silahla birlikte yakalandı.

Tahsin Yüksekova’nın cinayet, kasten yaralama, tehdit ve hakaret, ruhsatsız silah taşıma suçlarından sabıkalı olduğu ve cezaevinden yeni çıktığı öğrenildi.   

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler