Cem Uzan rüşvetçilerin isimlerini açıklayacakmış!

Cem Uzan, sosyal medya hesabında Ahmet Kaya’nın ‘Siz benim neler çektiğimi nereden bileceksiniz?’ şarkısı eşliğinde bir video paylaştı. Kimlerin rüşvet aldığını açıklayacağını duyuran Uzan’ın işaret ettiği isimler arasında Abdullah Gül, Abdüllatif Şener, Ali Babacan, Aydın Doğan ve Ahmet Ertürk bulunuyor.

Cem Uzan rüşvetçilerin isimlerini açıklayacakmış!

Son dönemde Türkiye’ye döneceği iddia edilen Genç Parti Genel Bakanı Cem Uzan sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı. Arka planda Ahmet Kaya’nın 'Siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz' şarkısının çaldığı videoda Uzan’ın Türkiye’de uğradığı operasyonlara ait görüntülere yer verildi.

"Yakında belgeleri de açıklayacağım" diyen Uzan, paylaşımının altına ise Abdullah Gül ve ekibini hedef alarak şunları yazdı:

“Bugün tam 16 sene oldu @aptullahgul ve FETÖ çetesi ve polislerinin arasına daldım simdi hepsi firari @aptullatıfsener (bugün CHP) Ahmet Ertürk ve TMSF denen hırsızlar ordusu!! Ali Babacan ve diğer FETÖ çete mensupları. Ailemin 50 senelik mazisine 218 şirkete 40 bin çalışana tecavüz ettiklerinde. Yüce Allah hepsinin belasını versin. İman sahibi hiç kimse bunu bir insana yapmaz. Yakında belgeleri de açıklayacağım. Kim Telsim satışından rüşvet aldı? Kim Star TV’den ve çimento fabrikalarından rüşvet aldı. Star gazetesinin TMSF’den alan kişi kim? Hapiste mi hala? Her şey açıklanacak. Aydın Doğan ve damadı!!”

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler