Birlikte yaşadığı kadını benzin döküp yakarak öldürdü

Ordu'nun Fatsa ilçesinde Soner Durgun isimli kişi, yaşanan tartışmanın ardından birlikte yaşadığı Merve Yeşiltaş ve kendi üzerine benzin dökerek yaktı. Hastaneye kaldırılan kadın hayatını kaybederken, Soner Durgun’un hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Birlikte yaşadığı kadını benzin döküp yakarak öldürdü

 

Ordunun Fatsa ilçesinde yaşanan tartışma sonrası Soner Durgun, birlikte yaşadığı kadın Merve Yeşiltaş ve kendi üzerine benzin dökerek yaktı. Hastaneye kaldırılan, Merve Yeşiltaş hayatını kaybetti. Soner Durgun’un ise hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Soner Durgun ile birlikte yaşadığı öğrenilen Merve Yeşiltaş, 112 acil servis ekiplerince, ikinci derecede yanık teşhisi ile Fatsa Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Polis ekipleri tarafından hastanede Soner Durgun ile yapılan sorguda şahsın, birlikte yaşadığı arkadaşı olduğunu ileri sürdüğü Merve Yeşiltaş ile aralarında çıkan tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucu, ağaç kesme motorunun benzini ile hem arkadaşını hem de kendisini yaktığını ifade etti. Vücutlarının çeşitli yerlerinde ciddi yanıklar bulunan Merve Yeşiltaş ve Soner Durgun Trabzon KTÜ Tıp Fakültesine sevk edildi.

Benzin dökülerek feci şekilde yanan Merve Yeşiltaş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Soner Durgun’un durumunun ise kritik olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler