Bir kadını şehirlerarası otobüsten darp ederek kaçırdılar

Bir grup erkek, Ankara-Mersin istikametinde yolculuk eden otobüsten Kadriye Çavuş adlı kadını dövüp sürükleyerek kaçırdı.

Bir kadını şehirlerarası otobüsten darp ederek kaçırdılar

Ankara-Mersin istikametinde hareket eden Villa Turizm'e ait otobüs Aksaray Tuana Turistik Tesisleri'nde verdiği molanın ardından saat 16.00 sıralarında hareket ederken, 06 BFJ 470 plakalı beyaz bir araç otobüsün önünü kesti ve araçtan inen saldırganlar otobüste bulunan Kadriye Çavuş adındaki kadını darp ederek kaçırdı.

Araçta bulunan yurttaşların müdahalesine rağmen, genç kadının akrabaları olduğu zannedilen saldırganlar kadını darp ederek yerlerde sürükledi ve otobüsten indirerek kaçırdı.

Araçta bulunan yolcular polise haber verirken, kaçırılan kadının akıbeti ise bilinmiyor.

Villa Turizm kadını kaçıranlarla işbirliği mi yaptı?

Villa Turizm'e ait otobüsün şoförünün kadını kaçırmak için gelenlere direnmediği, orta kapıyı açarak içeri girmelerine izin verdiği görüldü. Kaçırma olayı sırasında ve sonrasında da otobüs çalışanlarının polisi aramamaları dikkat çekti. Polise çağrı telefonunu yolcular ederken, polisin de otobüse gelip bilgi almadığı görüldü.

SiyasiHaber'in aldığı bilgilere göre, Kadriye Çavuş'u kaçıran kişiler Villa Turizm yetkililerine kızkardeşlerinin kaçtığını, onu almak istediklerini söylediler. Şirket yetkilileri bu gerekçeyle kadının darp edilerek kaçırılmasına gözyumdu. Şoförün direnmeyip orta kapıyı açması da bu bilgiyi doğruluyor.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler