Beyoğlu'nda bir trans kadın bıçaklanarak öldürüldü!

Beyoğlu’nda bir pansiyonda yaşanan olayda, trans kadın bıçaklanarak öldürüldü.

Beyoğlu'nda bir trans kadın bıçaklanarak öldürüldü!

Tarlabaşı mahallesindeki bir pansiyonda 8 Mart’ta Azerbaycan Türk’ü Roman isimli kadın bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmuştu.

Polisin araştırmasına göre Roman, İran uyruklu 26 yaşındaki Ashkan K.’yla saat 01.58’de birlikte pansiyona giriş yaptı. Ancak saat 04.30’u gösterdiğinde Ashkan K. pansiyondan yalnız ayrıldı.

Arama çalışmalarına başlayan polis, adamın Ahmet K. isimli taksicinin aracını çaldığını, bununla Bursa’ya kaçtığını belirledi.

Ashkan K., Bursa’da taksiyle Yeşim Ş.’nin aracına kasten arkadan çarptı, bu aracı da gasp etmeye çalıştı. Kadın direndi, çevredekiler de yardıma gelince adam yakalanıp polise teslim edildi.

Adamın cinayet şüphelisi olduğu ortaya çıkınca İstanbul’a gönderildi. Asayiş şube müdürlüğüne götürülen şüpheli poliste verdiği ifadesinde suçunu itiraf etti.

İkilinin pansiyona giriş anı.

Ashkan K., kentte gezmek için bulunduğunu belirterek şunları söyledi: “İstiklal Caddesi’nde gezerken karşılaştım. 200 liraya anlaştıktan sonra otele geldik. Ben onu kadın zannediyordum. Travesti olduğunu öğrenince gitmesini istedim. Para isteyince tartıştık ve öldürdüm.”

Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi.

(Diken)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler