Beşiktaş saldırısından kurtulan Fatih Çakmak Reina saldırısında yaşamını yitirdi

Reina'ya düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak’ın 10 Aralık’ta Beşiktaş’ta meydana gelen bombalı saldırıdan kurtulduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş saldırısından kurtulan Fatih Çakmak Reina saldırısında yaşamını yitirdi

Ortaköy’de gece kulübüne düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak’ın 10 Aralık’ta Beşiktaş’ta meydana gelen bombalı saldırıdan kurtulduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş Ortaköy’de Reina adlı mekana düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak’ın 10 Aralık’ta Vodafone Arena yakınlarında düzenlenen saldırı sırasında da statta görevli olduğu ortaya çıktı. 20 gün önceki saldırıdan kurtulan Çakmak, gece kulübündeki saldırıda hayatını kaybetti.

reina Fatih Çakmak ile ilgili görsel sonucu

Fatih Çakmak'ın otopsi işlemleri tamamlandı. Çakmak'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak Küçükçekmece Mezarlıklar Müdürlüğü'ne götürüldü. Cenazenin çıkışı sırasında Çakmak'ın abisi Erkan Çakmak, "Aslan gibi Fatih Çakmak yatıyor burada. Reina'da güvenlik görevlisiydi. Bu çocuk ekmek parası için gece gündüz mücadele ediyor.Ben de güvenlik görevlisiyim arkadaşlar. Biz o kadar çile çekiyoruz ama sadece spor programlarında 3-5 tane kendini bilmez yorumcu 'güvenlikler sahaya bakıyorlar diyorlar. Bir gün gelipte bizim derdimizi dinleyen yok!" diye konuştu

Haber görseli

Çakmak'ın diğer abisi Erhan Çakmak ise "Benim kardeşimi öldürdüler. Bir hiç uğruna öldü. Bana vatan sağolsun dediler. Eyvallah dedim. Hepsi vatanımız evladı dediler. Öldürdüler. Kardeşimi öldürdüler" diye konuştu.

Haber görseli

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler