Beşiktaş Belediyesi ve DYO'dan sağlık emekçilerine saygı duvarı

Beşiktaş Belediyesi, sağlık emekçileri için "Sağlık Emekçilerine Saygı Duvarı" projesini DYO boya ile hayata geçirdi. Projeyi sanatçı "No More Lies" resmederken, fotoğrafçı Chris McGrath fotoğrafladı.

Beşiktaş Belediyesi ve DYO'dan sağlık emekçilerine saygı duvarı

 

Beşiktaş Belediyesi’nin Durmuş Yaşar ve Oğulları Boya ve Vernik Fabrikaları A.Ş. (DYO) işbirliği ile gerçekleştirdiği "Sağlık Emekçilerine Saygı Duvarı" projesini, sanatçı "No More Lies" resmederken, fotoğrafçı Chris McGrath fotoğrafladı.

Beşiktaş Belediyesi, Covid-19 sürecinde büyük bir özveri ile çalışan sağlık emekçileri için "Sağlık Emekçilerine Saygı Duvarı" projesini DYO ile hayata geçirdi. Beşiktaş Belediyesi’nin daha önce düzenlediği "Merdivenler Renkleniyor" projesine de işbirliği yapan DYO, şimdi "Sağlık Emekçilerine Saygı Duvarı" projesinde.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde büyük bir özveri ile çalışan sağlık emekçilerine teşekkür amacıyla hayata geçirilen projede, Ortaköy Mahallesi Portakal Yokuşu Caddesi’nde bir duvar seçildi. Çalışmayı, sanatçı "No More Lies" resmetti, ünlü fotoğrafçı Chris McGrath fotoğrafladı.

Gerçek kimliğini ve yüzünü saklayan sanatçı "No More Lies" tarafından resmedilen duvar, toplumsal bir duyarlılığı dile getiriyor. Boyutları 6 metre yükseklik ve 46 metre uzunluğa ulaşan çalışmada DYO boyaları kullanıldı. Resmedilen duvar fotoğraf sanatçısı Chris McGrath tarafından fotoğraflandı ve lisanslı fotoğraf arşivi platformu GettyImages’de paylaşıldı.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler