Belediye başkanı ve gazete binasına silahlı saldırı

Salda Gölü için mücadele eden isimlerin başında gelen Burdur Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel bu sabaha karşı saat 04.45’te evi basılarak silahlı saldırıya uğradı. 05.00 sıralarında ise Ses Kocaeli Gazetesi’ne gelen kimliği belirsiz kişiler tarafından gazete binası kurşun yağmuruna tutuldu.

Belediye başkanı ve gazete binasına silahlı saldırı

 

Ses Kocaeli Gazetesi’ne silahlı saldırı
Bu sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Cedit Mahallesi Muzaffer Fidan Sokak No:10'da bulunan Ses Kocaeli gazetesine gelen kimliği belirsiz kişiler gazete binasını kurşun yağmuruna tuttular

Ses Kocaeli gazetesi binasının ön giriş kapısındaaki camlar kurşunlarla param parça edildi. Olayı sabah erken saatlerde iş başı yapan gazete çalışanları fark etti ve polise haber verdi. Asayiş Şube ve olay yeri inceleme ekipleri halen incemelerini sürdürüyorlar Öte ynadan olayda herhangi bir yaralanma olmazken, maddi hasar oluştuğu öğrenildi.
 

Yeşilova Belediye Başkanı’na silahlı saldırı

Millet Bahçesi yapılmasıyla gündeme gelen ve son olarak geçtiğimiz günlerde iş makinaları ile talan edilen Sal Gölü için mücadele eden isimlerin başında gelen Burdur Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel bu sabaha karşı saat 04.45’te evi basılarak silahlı saldırıya uğradı. Mümtaz Şenel ve eşinin isabet eden kurşunlar nedeniyle yaralandığı ve ameliyata alındığı öğrenildi. Her ikisinin de hayati tehlikesi bulunmuyor.


 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler