Başak Demirtaş, kendisini ziyaret eden Ülkü İnce'ye teşekkür etti

Ülkü İnce, Diyarbakır mitinginin ardından cezaevinde bulunan HDP cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ı evinde ziyaret etti.

Başak Demirtaş, kendisini ziyaret eden Ülkü İnce'ye teşekkür etti

Diyarbakır'a miting için gelen CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin eşi Ülkü İnce, CHP Eskişehir milletvekili Gaye Usluer ile birlikte cezaevinde bulunan HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş 'ı evinde ziyaret etti.

Ülkü İnce, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Bu siyasi bir görüşme değildi. İnsani bir görüşme, Başak hanım öğretmen biliyorsunuz. Ben de öğretmenim. Bir kadın dayanışması, bir öğretmen dayanışması şeklinde yaptık" dedi.

Diyarbakır'da İstasyon Meydanı'ndaki miting alanına eşi Muharrem İnce ile gelen Ülkü İnce, kalabalığı selamladıktan sonra CHP'nin Eskişehir milletvekili Gaye Usluer ile birlikte HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş 'ı evinde ziyaret etti.

Sosyal medya üzerinden görüşmeye dair açıklamada bulunan Başak Demirtaş “Siyaset düşmanlıkları değil, dostlukları büyütmelidir. Seçimlerden sonra da herkes birbirinin yüzüne bakabilmelidir. Her şey oy değildir, oydan daha kıymetlidir insani değerlerimiz. Ülkü Hanım ve Gaye Hanım'a, dayanışma ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler