Balerin Ceren Özdemir cinayetinde bir kişi gözaltına alındı

Ordu'da, evinin önünde bıçaklanan üniversite öğrencisi Ceren Özdemir, ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Özdemir, hayatını kaybetti. Kimliği açıklanmayan bir kişi gözaltına alındı.

Balerin Ceren Özdemir cinayetinde bir kişi gözaltına alındı

Ordu’nun Altınordu ilçesinde bıçaklı saldırıya uğrayan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Ceren Özdemir hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Ordu Üniversitesi (ODÜ) Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Özdemir, Altınordu ilçesi Zaferi Milli Mahallesi’ndeki evinin bulunduğu binaya girerken kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine Özdemir, Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Karın ve göğüs bölgesine aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Özdemir, hastanede yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Güvenlik kameralarını inceleyen polis kimliği açıklanmayan bir kişiyi gözaltına aldı.

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, saat 19.50 sıralarında Ceren Özdemir’in yaralı olarak hastanelerine geldiğini belirterek “Göğsünde ve karnında kesici ve delici alet yaralanması vardı. Acil serviste gerekli müdahaleyi yaptık. Ameliyathaneye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kızımızı kurtaramadık. Üzgünüz” dedi.

(DUVAR)

Etiketler: Ceren özdemir

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler