Aydın’da 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismar: 1 kişi tutuklandı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 5 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunuldu. Cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen iki kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen 15 yaşındaki kişi tutuklanırken 13 yaşındaki kişi serbest bırakıldı.

Aydın’da 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismar: 1 kişi tutuklandı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 5 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu n öne sürülen yaşları 18’den küçük 2 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen zanlılardan biri tutuklanırken diğeri serbest bırakıldı.

Nazilli’de yaşayan 5 yaşındaki bir çocuğun ailesi, bir süre ortadan kaybolan oğullarını dün akşam saatlerinde inşaat alanında, 15 yaşındaki M.G. ve 13 yaşındaki A.E.’nin yanında buldu. Kaçmaya çalışan M.G. ve A.E., mahalleli tarafından yakalanıp polise teslim edildi.

Cinsel istismara maruz kaldığı öne sürülen çocuk, Denizli Pamukkale Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne götürüldü ve pedagog eşliğinde ifadesi alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından savcının tutuklama talebiyle adliyeye sevk ettiği zanlılardan A.E. serbest bırakılırken, M.G. ise tutuklandı.

Cinsel istismara maruz kalan çocuk ise tedavisi sonrası taburcu edildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler