Antalya'da kadın cinayeti: Öldürdüğü kadının cesedini su kuyusuna attı

Antalya’da bir erkek, birlikte yaşadığı kadını bıçaklayarak öldürdü. Erkek, kadının cansız bedenini su kuyusuna attı.

Antalya'da kadın cinayeti: Öldürdüğü kadının cesedini su kuyusuna attı

Antalya’da, 68 yaşındaki Osman Aslan, birlikte yaşadığı 38 yaşındaki N.Y.’yi bıçaklayarak öldürdükten sonra cansız bedenini su kuyusuna attı.

Kendini ihbar etti

DHA’nın aktarımına göre, Döşemealtı İlçesi Karaveliler Mahallesi’nde oturan Osman Aslan, bugün saat 16.00 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak, 3 yıldır birlikte yaşadığı N.Y.’yi öldürdüğünü söyledi. İhbar üzerine verilen adrese giden jandarma ekipleri, Osman Aslan’ı gözaltına alarak ifadesine başvurdu. Osman Aslan’ın yer göstermesi üzerine N.Y.’nin cansız bedeni, Kaklıkaltı mevkiindeki bir su kuyusunda bulundu.

Öldürülen kadının cesedi su kuyusundan çıkarıldı

Yıldız’ın cansız bedeni, çağırılan itfaiye ekipleri tarafından kuyudan çıkarıldı. Cumhuriyet savcısı, jandarma ve sağlık görevlilerinin incelemesinin ardından Yıldız’ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Cinayete gerekçe: Sürekli benden para istiyordu

Osman Aslan jandarmaya verdiği ifadede, cinayeti dün saat 15.00 sıralarında işlediğini söyledi. N.Y. ile 3 yıldır beraber olduğunu anlatan Aslan, “Dün öğleden sonra kent merkezinden, Döşemealtı’ndaki evime geldi. Sürekli benden para istiyordu. Dün de 35 bin lira istedi. Bunun üzerine tartıştık. Tartışmanın büyümesi üzerine sinirlerime hakim olamadım. Her zaman yanımda taşıdığım bıçakla 3 kez boynundan, 1 kez karnından bıçaklayarak öldürdüm. Cesedini daha sonra bana ait tarladaki su kuyusuna attım” dedi.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler